EĞİTİMLER

Para Ve Bolluk Bilinci Egitimi

Para Ve Bolluk Bilinci Egitimi

PARA” workshop programlarının amacı, geçmişten günümüze “PARA” hakkında getirdiğimiz olumsuz inanç kalıplarının, bilinçaltı kodlarının, bolluk bereket inancina  dönüştürülmesidir.

Bu workshop çalışmalarının hedefi “ÇOK ZENGİN” veya “ZENGİN” olmak değildir.

Bunun yerine hayatımızda ki para akışını engelleyen, önümüzdeki fırsatları kaçırmamıza neden olan korkularımızı farkedip bu korkuların oluşturduğu duygusal kalıpları çözmektir.

Her ticari girişimimizde başarız olmak, maddi kaygıların yaşam kalitemizi düşürmesi, kaybetme korkusu gibi hayatımızı yaşanmaz hale getiren duygularımızın kökenini keşfetmek ve dönüştürmek “PARA” workshop programları ve egzersizleri ile çözümlenebilir.

Toplumsal inançların çocukluktan beri bilinçaltımıza kodlandığının ne kadar farkındayız. Paraya verdiğimiz anlam ve değerler, yüklediğimiz duygular, hayatımızı, ilişkilerimizi, mesleğimizi nasıl etkiliyor ?

Tüm bu duyguların baskısının nasıl bedenimize sindiğine ve beden enerji alanımızı nasıl olumsuz yönde etkilediğine şahit olacağız. Başarısızlıklarımızın, korkularımızın ardındaki duygusal bloklarımızı keşfedip tüm bunları nasıl dönüştüreceğimizi öğreneceğiz.

Bizler para enerjisini nasıl kullanamız gerektiğini öğrenmeye başladığımızda tüm yanlış bilgi ve blokajlarımız dönüşmeye başlayacak.

Bu kurs ile daha önce hiç görmediğiniz, deneyimlemediğiniz ve farketmediğiniz yönleri ile “PARA” konusunu ele alacağız.

Birçok pratik uygulama

Otuzdan fazla egzersiz.

Kurs toplamda 4 hafta haftada 1 gün ve herbir oturum 2,5 saat sürecek şekilde düzenlenmektedir.Toplam kurs saati 10 saattir Program zoom üzerinden Online yapılmakta olup eğitim kayıtları alınacak ve sonrasında katılımcılara gönderilecektir.